Aktuality | Program | Kapely | Desky | Vstupenky | Fotogalerie | Praktické | Partneři | Kontakt


Speciální poděkování

Milí přátelé, již teď, před uskutečnění naší hudební akce, musím poděkovat restauraci Marvánek, za to že nám umožnila uskutečnit festival na tak pěkném místě, jako je právě to jejich a především za to že celou akci zabezpečí svojí elektrickou energií.
Co si budeme povídat, bez toho by žádná muzika nebyla. S tím se ale pojí pro některé z vás důležitá informace.

V celém areálu festivalu bude zakázaná konzumace vlastního alkoholu. To je snad jasné, že.

Zdraví
  HaM
Trička HaMfest

Už se těšíte na festival? My ano. A s tím, jak přichází pravé letní počasí, tak odkládáme bundy a svetry. A co máme pod nimi?

Přece originální tričko HaMfestu!

I vy si můžete vylepšit svůj šatník a současně tím dát všem najevo, že jste milovníkem kvalitní muziky.

Zdraví
  Maruška a Honza


CD k prodeji

V nové záložce "Desky" už najdete první CD, která vám představí interprety, se kterými jste se mohli setkat už vloni nebo kteří za vámi přijedou do Říčan letos. V nejbližší době přidáme i pár upomínkových předmětů, které si budete moci začít objednávat, nebo se na ně těšit v srpnu.

HaM

Program HaMfestu 2014

Jak se festival blíží, rýsují se už jasněji jeho obrysy. A to dokonce natolik, že jsme mohli zveřejnit program festivalového odpoledne. Už si tedy můžete říct prakticky na kterou minutu z 2. srpna se těšíte nejvíce.

Pokud to tedy není kapela Sadamovi oči. Ta byla nezapomenutelná a sešlo se nám na ni mnoho velmi kladných ohlasů. A tak přestože Sadám přijede, tak nikdy nehlásí kdy.

Využijte to jako záminku a přijďte s námi strávit celé odpoledne.

Honza a Maruška

Pozvání na HAMfest 2014

Hudba je jen dvojí, buďto dobrá nebo špatná. My se vám pokoušíme představit tu nejlepší. Vy co čtete tento text, jste naši kamarádi, známí, nebo lidi o kterých víme, že by je hudba, kterou přinášíme, mohla zajímat. Jste všichni srdečně zváni, ať už jste pozváni dostali jakýmkoli způsobem. A protože náš festival je festival pro zvané a pozvané pozvaných, tak se nebojte s sebou vzít někoho, s kým byste tento den chtěli strávit. Až si prohlednete kapely, které budou vystupovat, tak vás jistě napadne, komu z Vašich blízkých by se hudba také líbila. :-)

Honza a Maruška

Lístky na HAMfest 2014 už v prodeji

Abychom se neopozdili za ostatními hlavními festivaly sezóny, spouštíme také předprodej lístků. Sice se zatím nemusíte bát, že by už bylo vyprodáno, máme pro vás ale jiný důvod ke koupi lístku včas. Čím víc lidí nám touto formou potvrdí účast, tím lepší HAMfest uspořádáme. Když totiž necháte nákup vstupenek až na poslední chvíli, tyto prostředky už na letošní festival nebudeme mít čas využít.

Stejně tak stále vítáme další přispěvatele - partnery, a to i ty drobné. Těm nabízíme nejen lístky zadamo, ale i veřejnou prezentaci a poděkování zde na našich stránkách.

Neváhejte nás kontaktovat z těchto, ale ani jiných důvodů.

H a M

HAMfest 2014 - web v provozu

Tak pro vás spouštíme naši webovou prezentaci. Už máme první účastníky, jak ty důležité - kapely, tak i ty veledůležité - sponzory. Ještě tu ani nejsou všichni, ale abychom mohli zapracovat vaše připomínky už v počátečních fázích, tak neotálíme. V nejbližších dnech je doplníme.

HAMfest 2014

Věřte tomu, nebo ne, ale sešlo se nám hodně kladných ohlasů na naši loňskou svatbu. A nejenom svatbu, ale taky její festivalovou část. Ženit a vdávat se každý rok by bylo výsostně nepohodlné, ale připravit další festival? To je v našich silách. A proto se už můžete začít těšit na další dávku báječné muziky.

Webové stránky zatím budujeme, tak s námi mějte chvilku strpení. Dík a naviděnou.

Honza a MaruškaPartneři


[CNW:Counter]